Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: Technický/á pracovník/ce - vedoucí provozně technického úseku, Znojmo

Pozice:
Technický/á pracovník/ce - vedoucí provozně technického úseku
Zaměstnavatel:
Domov pro seniory Skalice, příspěvková organizace
IČO:
45671729
Oblast (okres, kraj):
Znojmo
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
34000
Popis práce:

Požadavky a náplň práce:
- zkušenosti s vedením kolektivu
- osobnostní předpoklady - komunikativnost, flexibilita, zodpovědnost, pečlivost, bezúhonnost
- všeobecná orientace v technologických postupech oprav a běžné údržby budov a technických zařízeních
- znalost obsluhy PC - MS Word a Excel, ŘP skupiny B, příp. T
- vedení provozně technického úseku (stravování, úklid, údržba, prádelna)
- zajišťování technické správy rozsáhlých majetkových souborů
- zajišťování pravidelných prohlídek, revizí a servisů technických zařízení
- zajišťování provozuschopnosti, oprav a běžné údržby budov
- vedení evidence spotřeby energií, PHM, odpadů apod., zpracování statistických výkazů
- vedení evidence majetku včetně provádění inventarizací
- navrhování a zpracovávání podkladů pro výběrová řízení
- vyhotovování objednávek nebo návrhů smluv a následné zveřejňování v registru smluv, protikorupčním portálu a na stránkách zřizovatele
Zaměstnanecké výhody:
- finanční odměny, podnikové stravování, benefity FKSP
Informace:
- osobně
- mailem
- telefonicky.>

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Kamila Svobodová
Telefon:
515 339 157
Počet zobrazení inzerátu:
41×